Нагадаємо, Росія захопила бурові платформи в 100 км від Одеси і 150 км від Криму в 2014 році.

Окупанти також використовували їх для спостереження над надводною обстановкою за допомогою радіотехнічної розвідки.
Тобто росія не може добувати український газ в Чорному морі
Ось та сама бурова установка, за якою сьогодні вранці ЗСУ завдали ракетного удару. Як виявилося, опори не витримали вибуху, і вежа практично повністю обвалилася.

“Головна цінність цих платформ для Росії полягала зовсім не у видобутку газу. А в тому, що ці вишки були мілітаризовані”.

Те, що наша армія зруйнувала “вишки Бойка”, інакше як великою перемогою не назвеш. Бо головна цінність цих платформ для Росії полягала зовсім не у видобутку газу. Їхня основна функція — місце базування російського військового електронного обладнання, радарних комплексів та ППО. Також звідти, як із бази, здійснював свою диверсійну діяльність спецназ морської піхоти Російської Федерації.

Синхронне ураження вишок разом із ударом по острову Зміїний – це потужна заявка України на відкидання російських воєнно-морських спроможностей від наших територіальних вод.

Якщо ми будемо здатні відбити Херсонську область та отримаємо необхідну далекобійну зброю, ми матимемо шанси добити до Севастопольської бухти. Отже — порушити саме питання існування Чорноморського флоту РФ.

Дай Боже, щоб усе вдалося!

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.