За словами Івана Федорова, росіяни цілеспрямовано здійснюють геноцид українського населення, намагаючись помститися за непокору та опір окупантам.

Рф хочуть ввести в окупованому Мелітополі смертну кару. Про це в ефірі національного телемарафону заявив міський голова непідконтрольного Україні міста Іван Федоров.

“Під час служби на центральній службі було викрадено одного з пасторів, чиє місцезнаходження зараз невідоме. Також викрали активістів. Росіяни все це роблять для того, щоб показати, що інакомислення не буде. Зробити все, щоб ніхто не чинив опір”, — продовжив Іван Федоров і заявив, що окупаційна адміністрація на місцевому телебаченні вже запропонувала ввести на непідконтрольних Києву територіях смертну кару.

Мер Мелітополя вважає, що загарбники намагаються помститися українцям за те, що вони не підтримали повномасштабне вторгнення ЗС РФ і протягом кількох місяців відчайдушно пручаються росіянам.

Іван Федоров не сумнівається, що ЗС РФ цілеспрямовано здійснюють геноцид українського населення, викрадаючи та вбиваючи цивільних.

“Вони вкрали лише в Мелітополі 500 людей. Опір наростає, мирні протести наростають і наростає підпілля. Вони хочуть перейти до наступного етапу — страти простих мирних жителів, які висловлюють свою думку щодо росіян. Вони хочуть ввести смертну кару для того, щоб робити це публічно. Це не просто чутки, це те, що заявляють гауляйтери у центральних ЗМІ Росії”, — підсумував мер Мелітополя в ефірі телемарафону.

Нагадаємо, 20 червня мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що росіяни перекинули в окуповане місто сирійських бойовиків.

Також повідомлялося, що у ЗС РФ не вистачає морозильних камер для зберігання трупів загиблих окупантів. У Мелітополі загарбники для вирішення цієї проблеми переобладнали місцевий м’ясокомбінат на спеціалізований морг.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.