Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю Reuters заявив, що за підготовкою державного перевороту стоїть Росія. Держпереворот, за його словами, готувався з метою повалення прозахідного уряду в Україні.

«У нас є секретні дані, які свідчать про особливі наміри (розпалити переворот, — ред.)», — сказав Шмигаль. Відповідаючи на питання, чи стоїть за цим російська держава, він сказав: «Безумовно».

Прем’єр заявив, що нарощування російських військ на кордоні з Україною є частиною широких російських зусиль, спрямованих на те, щоб зломити український імпульс до вступу в Європейський союз.

«Вони щось готують», — сказав Шмигаль про Росію, не уточнюючи.

При цьому він додав, що українська розвідка виявила діяльність «зовнішніх сил», які намагаються вплинути на політичну опозицію всередині країни, щоб розпалити народне повстання і переворот.

«В українському суспільстві немає революційних настроїв. Ми розуміємо, що був вплив ззовні, щоб посилити протести в Києві, зробити їх сильнішими. Наша секретна служба проводить спеціальне розслідування», — заявив Шмигаль.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.