Україна отримає від Великої Британії понад 20 самохідних артилерійських установок. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес
Міністр оборони Великобританії заявив, що Росія перевершує нашу країну в артилерійському обстрілі у співвідношенні 20:1 у деяких районах. Проте союзники починають надавати Україні артилерію та ракетні системи великої дальності, які дозволять нашим військам перемогти.

Він також зазначив, що незабаром Україна зможе досягти значного прогресу на сході.
Уоллес вважає, що країни-союзники надають Україні достатньо зброї, щоб виграти війну. Так, Британія закупила та відремонтувала понад 20 знарядь великої дальності M109 у бельгійської збройової компанії. Тепер вона надішле їх Україні.
Як повідомляв «Флот 2017», 15 червня у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулася зустріч контактної групи з оборони України «Рамштайн-3», на якій зібралися міністри оборони понад 55 країн, а також представники НАТО та ЄС. США оголосили про нову військову допомогу Україні на суму близько 1 мільярда доларів, яка включатиме протикорабельні ракетні системи, артилерійські ракети та снаряди для гаубиць.
акож, міністр оборони США Ллойд Остін та голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі після конференції «Рамшатйн-3» відповіли на запитання журналістів. Зокрема, американські чиновники запитали про постачання озброєння Україні.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.