20 червня народна депутатка від "Слуги народу" Мар’яна Безугла заявила, що президент України Володимир Зеленський здійснив "приховану" поїздку до Лисичанська Луганської області. На підтвердження своїх слів вона оприлюднила світлини глави держави з військовослужбовцями.

“Володимир Зеленський в Лисичанську. Недавно. Власне фото. Він приїхав тоді під обстрілами, приховано, підтримати і побачити на власні очі, розібратися. Був з нами”, – підписала фото Безугла.

За словами нардепки, світлини Зеленського із військовими зроблені у Лисичанську, водночас вона не уточнила, коли саме відбулася поїздка.

6 червня Офіс президента офіційно повідомив, що Володимир Зеленський відвідав командні пункти та передові позиції українських військ у районі Бахмута Донецької області та Лисичанська Луганської області.

Лисичанськ розташований поруч із Сєвєродонецьком, більша частина якого наразі тимчасово контролюється росіянами. Саме місто перебуває під постійними обстрілами.

  1. Нагадаємо, Володимир Зеленський анонсував початок історичного тижня для країни, як періоду очікування на відповідь Європейського Союзу щодо статусу кандидата для нашої країни. Водночас зауважив, що РФ може посилити ворожу активність, і не лише проти України.
  2. Також Зеленський збирав засідання ставки головнокомандувача, що є надзвичайним органом найвищого військового керівництва України, з метою оцінки можливої загрози нового нападу військ РФ з території РБ.
  3. 5 червня у межах робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових.
  4. 29 травня Зеленський у межах робочої поїздки до Харківської області відвідав передові позиції українських військових та вручив державні нагороди.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.