Президент Росії Володимир Путін заявив, що Україні і РФ треба налагодити відносини.

Російський лідер зазначив, що відносини потрібно налагодити нібито для врахування інтересів в області безпеки всіх учасників міжнародної діяльності.

“Справа не в тому, щоб вводити там війська, не вводити, воювати, не воювати. А справа в тому, щоб налагодити відносини: щодо створення більш справедливого сталого розвитку та врахування інтересів у галузі безпеки всіх учасників міжнародної діяльності. От якщо ми будемо щиро до цього прагнути, то ніяких загроз ніхто не буде відчувати”, – підкреслив глава РФ на інвестиційному форумі.

Однак, за словами Путіна, РФ розцінює появу новітніх озброєнь в Україні як “червоні лінії”. Якщо вона побачить в них загрозу для себе, то залишає за собою право на дії у відповідь.

“Якщо на території України виникнуть комплекси ударні, підлітний час до Москви буде 7-10, а в разі розміщення гіперзвукової зброї 5 хвилин… А нам що робити? Ми тоді повинні будемо щось подібне створити щодо тих, хто нам так загрожує”, – заявив президент Росії.

Він додав, що РФ уже зараз готова реагувати на появу ударних комплексів в Україні, оскільки взяла на озброєння гіперзвукові ракети.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.