8 грудня у м. Київ відбулося 2-ге засідання Спільної комісії з питань економічного співробітництва між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія, у якому взяв участь заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков.

У ході заходу Андрій Чесноков наголосив, що українська сторона надає особливої ваги питанню розвитку українсько-хорватських відносин у сферах молодіжної політики, фізичної культури і спорту, у тому числі розширенню нормативно-правової бази для двостороннього співробітництва у цих сферах.

При цьому було відзначено можливість активізувати роботу з укладення двосторонньої угоди щодо обмінів молоддю, базуючись на позитивному досвіді такої співпраці з іншими країнами-членами ЄС.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції також висловив зацікавленість української сторони у вивченні та впровадженні досвіду Хорватії щодо участі у програмі Erasmus+, неформальної освіти, молодіжної роботи, підготовки молодіжних працівників, кращих практик впровадження програм волонтерства та підтримки молодих людей у Хорватії та механізму впровадження молодіжних обмінів, зокрема діяльності Агентства з мобільності та програм ЄС.

Хорватській стороні було запропоновано поновити роботу над опрацюванням проєкту Меморандуму про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством туризму і спорту Республіки Хорватія. Про це, зокрема, також йшлося у ході зустрічі Андрія Чеснокова із державним секретарем вказаного Міністерства Тончі Главіною, яка відбулася на полях засідання.

Заступник Міністра під час переговорів, серед іншого, окреслив пріоритети діяльності Мінмолодьспорту у сфері фізичної культури і спорту з питань захисту етичних цінностей спорту, боротьби з допінгом у спорті, маніпулювання спортивними змаганнями, нерівності та дискримінації у спорті, дотримання безпеки в рамках проведення масових спортивних заходів.

Міністерство молоді та спорту України

от info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.