За словами місцевих журналістів, подружня пара із Швеції повинна була повідомити імена своїх новонароджених в податкове агентство Skatteverket, де батьки і отримала відмову. https://www.online.ua/

Шведська влада відхилила прохання подружньої пари з міста Лахольм назвати свою дитину Володимиром Путіним. Про це повідомляє видання The Local.

Згідно із законами Швеції, батьки повинні повідомити імена своїх новонароджених в податкове агентство Skatteverket, де пара і отримала відмову. Так у правилах вказується, що імена не повинні бути образливими або становити небезпеку для носія, так само не допускаються й імена, явно схожі на прізвища.

Який саме з цих принципів ліг в основу рішення — невідомо. Однак, це вже не перший випадок, коли податковий орган Швеції відхиляє подібні запити. Раніше влада не давала дозволу на такі імен, як Форд, Аллах, Пілзнер і Q.

Правилами, імена не повинні бути образливими або становити небезпеку для носія, так само не допускаються й імена, явно схожі на прізвища. Поки не вдалося з’ясувати, який з цих принципів ліг в основу рішення податкового органу, однак,що цікаво, це не перший випадок, коли він відхиляє подібні запити. Раніше влада не давала дозволу на такі імена, як Форд, Аллах, Пілзнер і Q. “За даними Статистичного управління Швеції, всього у Швеції налічується 1413 чоловіків з ім’ям Володимир, і одна або жодної людини на ім’я Путін (база даних статистики не вказує конкретних даних менше ніж по двох людях з міркувань конфіденційності)”, — йдеться в повідомленні. https://www.online.ua/

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.