Правляча коаліція Німеччини розкритикувала канцлера Олафа Шольца за те, що під час візиту до Києва він не дав жодних конкретних обіцянок щодо постачання важкого озброєння.

Прийшов час, нарешті, дати чітке зобов’язання про негайну доставку важкого озброєння”, – заявив депутат бундестагу від Християнсько-демократичного союзу Йохан Вадефуль.

При цьому в коаліції назвали “хорошим сигналом” обіцянку німецького канцлера підтримати надання Україні та Молдові статусу кандидата на вступ до ЄС.

Співголова парламентської групи “Зелені” Брітта Хассельман назвала підтримку України та Молдови правильним рішенням у потрібний час.

У свою чергу лідер парламентської групи соціал-демократичної партії Німеччини Рольф Мютценіх підкреслив, що заява Шольца про європейське майбутнє України має історичне значення.

Нагадаємо, напередодні в ході візиту до Києва лідери Франції, Німеччини, Італії та Румунії заявили про підтримку негайного статусу кандидата на вступ до ЄС для України.

Мерц заявив, що повністю згоден із позицією голови МЗС Анналени Бербок, що таким затримкам більше немає виправдань та розкритикував канцлера Олафа Шольца за його відношення до війни між Росією та Україною.

За словами Мерц, нинішня поведінка Шольца загрожує згуртованості всієї спільноти держав стосовно Росії.

Напередодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца швидко прийняти рішення про подальшу військову допомогу для України.

Глава МЗС закликав надати Україні важку зброю, у тому числі танки.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.