У цукерках «Рошен» виявили занадто високий вміст трансжирних кислот. Держпродспоживслужба вже заявила, що проводить заходи щодо попередження розповсюдження цих солодощів задля збереження здоров’я населення. Про це повідомляє прес-службу Державної служби з питань безпечності харчових продуктів, пише agronews.ua.

Вказано, що одна з партій таких цукерок експортувалась з України до Литви. Проте виявилось, що солодощі містять занадто високий вміст трансжирних кислот 4,4 г/100г (при нормі до 2 г на добу – за рекомендаціями вчених).

Про які саме цукерки йде мова – не повідомляється. Але у відомстві нагадали, що виробник має два дні на те, щоб розпочати процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу.

В іншому разі Кондитерська Корпорація понесе відповідальність за порушення Закону, зокрема статті 65 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Вважається, що занадто багато транс-жирів у раціоні є нездоровим, оскільки вживання в їжу їх у великій кількості може призвести до серцево-судинних захворювань через накопичення і відкладення жиру в кровоносних судинах і мембранах. ВООЗ та інші організації охорони здоров’я рекомендують взагалі відмовлятися від споживання трансжирів.

от info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.