7 грудня під час саміту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Діти 2021» відбулась церемонія нагородження та вручення статусу «Громада, дружня до дітей та молоді». Відповідні дипломи отримали міста Львів, Бахмут і Вінниця.

В урочистостях взяла участь заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко. Вона привітала ЮНІСЕФ із 75-річчям і подякувала за сприяння в утворенні просторів безпеки та всебічного розвитку в українських громадах.

«Кожне місто, яке отримало цей статус, є унікальним. Унікальним тим, що утворює синергію взаємодії різних сфер, а також практичні інструменти інтеграції дітей та молоді у суспільне життя своїх громад», – зауважила заступниця Міністра.

Вручаючи відзнаку представникам Вінниці, Марина Попатенко звернула увагу на те, що це місто було одним із перших, яке долучилось до глобальної ініціативи. Саме у Вінниці було утворено одну із перших дитячих дорадчих рад, це дало можливість безпосередньо долучитися до формування порядку денного розвитку міста. «Інновації дітей та молоді вже дають чудові результати!» – наголосила заступниця Міністра.

Нагадаємо, «Громада, дружня до дітей та молоді» – це ініціатива ЮНІСЕФ, спрямована на підтримку місцевої влади у реалізації ними прав дітей.

Глобально ініціатива впроваджується з 1996 року, в Україні – з 2018 року. В реалізації ініціативи в нашій країні беруть участь 35 міст і громад (23 з них вже мають проміжний статус кандидата), у яких мешкає понад дев’ять мільйонів людей.

Міністерство молоді та спорту України

от info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.