Терміново звернення до небайдужих громадян усього світу від Громадської Організації “911 Суми“!

❗❗❗Просимо максимального розголосу❗❗❗ Необхідна допомога для наших сміливих воїнів Сумщини, які на другій день війні в Україні, за власні кошти, та за допомогою не байдужих громадян, самі організувалися та пішли воювати до лав збройних сил України. На жаль ми не можемо поки, до кінця війни, розкривати імена, фамілії, фото та відео наших героїв, але ці справжні воїни били орків і наводили страху на значну кількість військових підрозділів рф, які зайшли на територію Сумського регіону.

Звісно пересування наших воїнів по регіону було на особистому транспорті, їхніми силами було багато ліквідовано ворога та техніки, взято в полон та віджато техніку у ворога на користь ЗСУ, вони як привіди з’являлися в тилу ворога і наводили такого страху, що по ним ворогом навіть були застосовані системи залпового вогню ” Град”, звісно нажаль були і втрати серед хлопців.

Зараз значна кількість військ рф перебуває поблизу кордонів з Україною і в Сумський області. Загроза чергового заходу російської армії противника залишається досить серйозною. Усі авто на яких пересувалися наші воїни дуже побиті і зараз знаходяться в критичному для пересування стані.

Для подальшого координування та швидкого реагування воїнам розвідки потрібен хоча б один позашляховик. Може хтось його має і готовий надати нашим воїнам, будемо за це дуже вдячні!

Громадська Організація “911 Суми” зараз вже збирає фінансову допомогу на вирішення цього питання:

❗карта банка – 5375 4141 0900 6527 (Dmytro Vakulishyn, засновник ГО “911 Суми” контакти : +380664845001

❗ карта банка – 4441-1144-4721-1770 (Sytiuk Oksana, засновник ГО”911 Суми” контакты: +380956842606

Ми дуже ДЯКУЄМО ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ усім громадянам які вже надіслали допомогу, кожен із вас хоч і не великими суммами але коли Вас багато то є дуже суттєво, тільки будь ласка не потрібно віддавати останнє бо іноді складається таке відчуття.

А ще, дуже помітно, що кудись подівалися наші доблісні депутати-меценати благодійники, мабуть набирають курс слідом за “Руським кораблем…”

Зараз на жаль також є проблеми з логістикою доставки гумонітарної допомоги по різних регіонах України та із за кордону, дуже багато перевізників які готові допомагати в перевезені та волонтери з доставкою до громадян, але є проблеми в фінансуванні палива для іх автівок. Дуже вдячні тим перевізникам які це роблять за власний рахунок.

Від Щирого Серця ” 911 Київ” виражає групі нашіх друзів з Латвії, і персонально Agnis Bisters величезну подяку та пишається знайомством з цими людьми❤️
Щоб ви розуміли,ці прекрасні люди зробили подарунок у вигляді броньованої машини ,ще й наповнили її різною гум допомогою
Більше того, Agnis Bisters, самостійно доставив цю машину до Києва!!!
Велика шана їм за небайдужість до долі України.
Машину передаємо найближчим часом лікарям, для перевезення дітей з небезпечних зон.

Також керівництво “911 Суми” дуже вдячне за співпрацю і допомогу хлопцям ЗСУ, та допомогу пересічним громадянам: “911 Київ” під керівництвом волонтерів Руслан Морозов і Анастасія Савченко; ГО“Поисковая платформа 911” під керівництвом Олександра Сопельника; ГО”911 Кропивницький” під керівництвом Оксана Мусіна; та іншим волонтерам і організаціям за сумлінну співпрацю і допомогу! Ви Найкращі!

Перемога буде за Нами! 🇺🇦

Все буде Україна! 🇺🇦

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.