Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що забезпечення постійної присутності військових кораблів НАТО в Чорному морі було б сильним сигналом на підтримку України у відповідь на агресивні дії Росії.

“Відповіддю на агресивні дії Росії має стати солідарна відповідь України, країн ЄС та НАТО. Забезпечення постійної присутності військових кораблів Альянсу в Чорному морі було б дуже сильним сигналом на підтримку України”, – зазначив глава уряду.

За його словами, Росія регулярно демонструє свій військовий потенціал і, безперечно, прагне зірвати євроатлантичні прагнення України. А постійне нарощування російського військового контингенту біля українських кордонів – це один з інструментів такої політики Кремля.

Шмигаль підкреслив, що Кремль зацікавлений не тільки у дестабілізації ситуації в Україні, але також у дестабілізації країн ЄС та НАТО.

Прем’єр зазначив, що “газ вже використовується як зброя не лише проти нашої держави, але і проти всієї Європи”. Крім того, Росія постійно використовує інші інструменти гібридної війни проти України та Заходу, включаючи кібератаки та дезінформаційні кампанії.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.