Прем’єр-міністр України Денис Шминаль заявляє, що понад 150 тис. бізнесів уже переходять на нову систему оподаткування – 2% від обороту. 

Також за його словами, влада вже отримала 1,5 тис. заявок на релокацію українських виробничих підприємств, і понад 100 підприємств уже переїхали та працюють.

“Почали посівну. Наразі вона йде практично по всіх регіонах країни. Насіння, добрива, паливо є. Держава надала аграріям фінансування більш як на 20 млрд грн. Кредити для всіх під 0%”, – наголосив він.

Як повідомлялося, 1 квітня Верховна Рада ухвалила прийняла в цілому законопроєкт №7234, який передбачає скасування будь-яких обмежень для великого бізнесу для переходу на спрощену систему оподаткування. 

Він нагадав основні нововведення та результати минулого тижня. Так, 73 млрд грн направили в резервний фонд, аби оперативно забезпечувати армію всім необхідним. Були скорочені витрати на Верховну Раду, Кабмін, суддів, прокурорів. «Повністю виплатили проіндексовані пенсії за березень усім пенсіонерам. Авансом за квітень зробили виплати для прифронтових регіонів. Успішно реалізували програму виплат по 6,5 тис. гривень усім, хто втратив роботу. Заявки надійшли від 5 млн людей. Більшість кошти вже отримали, інші отримають найближчим часом», – сказав Прем’єр.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.