Росія перекидає війська на окупований півострів Крим у рамках великомасштабного нарощування військової міці на кордоні з Україною. Про це повідомляє американське видання «Bloomberg» із посиланням на дані всесвітньої оборонно-розвідувальної компанії «Джейнс» (Janes) та групи розвідки «Conflict Intelligence Team», яка базується в Москві.

Війська та техніка прибувають до Криму з минулого тижня, повідомила Janes в електронному листі з Лондона.

За даними цієї розвідки, розгортання сил слідує за відправкою бойових танків та іншого важкого озброєння до Воронезької області на південному заході Росії.

До складу військ, відправлених до Криму, входять 34-та мотострілецька бригада, яку зняли при завантаженні в поїзд у Ставропольському краї 11 листопада, і 42-а гвардійська мотострілецька дивізія, чиї танки Т-72Б3 були помічені на відео в поїзді до Криму, про яке повідомляли розвідники Conflict Intelligence Team (CIT).

«Bloomberg» зазначає, що пресслужба Міноборони РФ не відповідала на дзвінки у неробочий час, а Кремль уже неодноразово відмовлявся відповідати на питання про розміщення російських військ, бо це «внутрішня справа».

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.