Президент Європейського парламенту Роберта Мецола заявляє про необхідність розробити стратегію, реалізація якої вдарить по російській економіці пропорційно до безпрецедентної жорстокості війни, яку проти України веде росія.

Президент Європарламенту також вважає, що в ЄС “мають почати працювати над стратегією, щоб зробити це незаконне вторгнення найдорожчою помилкою, яку кремль коли-небудь зробив”.

“Удар по російській економіці має бути пропорційним до безпрецедентної жорстокості, яку ми бачимо. Наші компанії мають дивитися в іншому місці для зростання, і це ми підтримуватимемо. Європа має прискоритися у реалізації політики нульової залежності від Кремля, і вся Європа – від постачання російських енергоносіїв, ми маємо запровадити обов’язкове для виконання ембарго (на енергоносії) та зупинити непряме фінансування цих бомб”, – переконана політик.

Окрім того, Мецола висловилася за ще більшу підтримку України. “Це означає – логістична допомога, більше гуманітарної допомоги та більше військового обладнання, яке їм украй необхідне. Вони борються за нас й очікують нашої допомоги”, – наголосила президент Європарламенту.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.