Неможливо перемогти військо, численесть якого невідома.

Про це, 5 грудня, заявив президент України Володимир Зеленський на урочистостях з нагоди Міжнародного дня волонтера, повідомила прес-служба глави держави.

«Український народ ніколи не був байдужим. Ми завжди були чуйними до проблем, до потреб інших. Ми завжди допомагали один одному в біді, і в одну мить поняття «українці» та «волонтери» стали синонімами», – наголосив Зеленський.
Він уточнив, що миттєво має на увазі 2014 рік, коли почалася війна на Донбасі.

«Мить, коли змінилося все. Миттю, коли змінилися всі», – наголосив глава держави.

За його словами, тоді тисячі українців із початком збройної агресії залишили своє звичне мирне життя задля допомоги українській армії.

«Таких мужніх та самовідданих чоловіків, жінок та дітей в Україні тисячі – у кожному куточку країни. «Вони на заході, на сході, на півночі, півдні та в центрі нашої прекрасної країни. Вони в кожному місті, у кожному селі. На кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній сім'ї, яка живе в Україні. І тими, хто живе за кордоном. І разом тисячі чоловіків, жінок, бабусь та дідусів, хлопців та дівчат – тисячі їх перетворюються на мільйони нас», – наголосив Зеленський.

Він переконаний, що «волонтерство зробило Україну непереможною у 2014 році і робить нашу державу непереможною сьогодні та завжди».
Бо неможливо перемогти військо, чисельність якого невідома. Армію, в ряди якої миттєво стають десятки, сотні тисяч, мільйони небайдужих. Тих, хто готовий віддати все, що є, бо обіцяв дітям приціл. Тих, хто готовий шукати всю ніч потрібні ліки. Тих, хто вважає, що велосипед зачекає... Мільйони українців. Гідних. Вільні. Небайдужих», – заявив Зеленський.

Він також вручив волонтерам державні нагороди та привітав їх усіх зі святом.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.