Тимчасова слідча комісія Верховної Ради щодо розслідування справи «вагнеріців» дійшла до висновку, що п’ятий президент Петро Порошенко не міг санкціонувати цей «спеціальний захід», оскільки його планували у липні 2020 року. Про це повідомила очільниця ТСК Мар’яна Безугла під час брифінгу.

«Згідно з заявами п’ятого президента він особисто санкціонував спецоперацію у 2018 році. Але ми бачимо, що у 2014-2018 році — це рутинна робота, а планування спеціального заходу — це липень 2020 року», — заявила вона.

За її словами, Петро Порошенко намагався «ввести в оману як ТСК, так і все суспільство, розповідаючи про особисте санкціонування (операції, — ред.) у 2018 році», хоча її планування відбувалося, як зазначалося вище, лише в липні 2020 року, коли Порошенко вже більш ніж як рік не перебував на посаді президента.

Безугла також наголосила, що це була не спецоперація, а «спеціальний захід», і посадку літака в Україні не планували. Натомість спецслужби нібито очікували, що «вагнерівців» затримає Туреччина в аеропорту Стамбула після їхнього прильоту туди.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.