Держпереворот, про який заявляв президент Володимир Зеленський, готували офіцер ФСБ і три «перебіжчики» з МВС України, які базуються в Криму, повідомив журналіст BuzzFeedNews Крістофер Міллер з посиланням на джерела, наближені до глави української держави.

У своєму Twitter Міллер написав, що одне з його джерел прочитало йому стенограми аудіозаписів, про які говорив Зеленський. За його інформацією, президент України планує передати докази змови до США цими вихідними.

«Джерело, близьке до Зеленського, чітко дало зрозуміти, що докази, які має Україна, не вказують на пряму участь олігарха Ріната Ахметова, але що він згадується чотирма ймовірними змовниками», — написав Міллер. Він додав, що «змовники» казали, що мають бути готові до «роботи з Ахметовим».

Також, за даними журналіста, офіцером ФСБ є Василь Лаптєв, а «перебіжчиками» — Олексій Васильєв, Василь Грицак та Едуард Федосов.

Міллер зазначив, що, ймовірно, план перевороту полягав у тому, щоб дестабілізувати Україну зсередини, використовуючи поточну напруженість між Києвом та Москвою, Зеленським і Ахметовим. В якості «прикриття» планувалося використати протест, запланований на 1 грудня.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.