Німецьке аграрне міністерство надасть експертну підтримку для відновлення Мінагрополітики України за європейським зразком.

Про це у своєму Telegram-каналі написав міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко за підсумками зустрічі з Державним секретарем парламенту у Федеральному міністерстві продовольства і сільського господарства Німеччини Уве Фейлером, повідомляє «ПроАгро Груп».

Також Німеччина підтримає Україну в питанні перегляду квот на експорт сільськогосподарської продукції в країни Європейського Союзу.

«Німеччина високо оцінює нашу співпрацю в аграрній сфері та бачить в Україні потужного партнера зі значними можливостями для інвестицій. За результатами двосторонньої зустрічі домовилися про підтримку в перегляді несправедливого квотування експорту сільськогосподарської продукції в країни ЄС», – написав Лещенко.

Крім того, сторони домовилися про активізацію співпраці у сфері Європейського зеленого курсу та інтеграції України в європейську базу статистичних даних в аграрній сфері Farm Accountancy Data Network.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.