Володимир Зеленський розповів, що почався п’ятий місяць повномасштабної війни. Президент пояснив, що зараз морально складний період.
Відповідну інформацію президент сказав під час вечірнього звернення. Це трапилось 25 червня – на 122 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.
Росія випустила по Україні 45 ракет за добу: тисне на емоції людей

Володимир Зеленський пригадав, що всі вони були запущені з однією метою – показати, що нібито Росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдасться. Також президент пояснив:

  • почався п’ятий місяць повномасштабної війни – окупанти збиралися на п’ятий день захопити більшу частину нашої країни, а змушені на п’ятий місяць влаштовувати таку ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює;
  • це такий етап війни – складний морально, складний емоційно, коли знаємо, що у ворога все одно нічого не вийде. Розуміємо, що все одно зможемо захистити державу, але не відчуваємо часових меж цього й скільки ще ударів, втрат, зусиль буде, перш ніж побачимо, що перемога вже на нашому горизонті.

Для цього Росії й потрібні ці удари ракетами по містах всієї держави, артилерією та мінометами по прикордонних районах нашої держави, по прикордонних районах Чернігівської, Сумської областей, по Харкову, по Дніпропетровщині. Це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей,
– заявив президент.

Проте запевнив, що не вони нас, а ми дотиснемо: “Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців. І кожна їхня ракета – це аргумент у наших переговорах з партнерами”.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.