Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням СБУ внесло Галкіна до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, випливає з оновлень переліку 

Таким чином, артистові заборонено в'їзд до України, а фільми за його участю позбавлені ліцензії на право розповсюдження та демонстрації у країні.
Ролик російський шоумен підписав як "спецвипуск для України". Він від імені Зеленського українською мовою запитав, чи треба ставити політиків у кут за погану поведінку, скоротити населення України до 300 народних депутатів, легалізувати медичний канабіс для тяжкохворих політиків, запропонував обговорити на міжнародному рівні питання першого закону Ісаака Ньютона, запитав, чи можна проводити "Такий референдум" щотижня, і поцікавився ставленням глядачів до реггі.

Крім того, Галкін у ролику натякнув на пристрасть Зеленського до наркотиків.

Він також обурився тим, що російське телебачення багато часу приділяє Україні. "Мене вже так це дістало, я ж не в Україні живу, що ви весь час про неї розповідаєте?" – питав Галкін.
Артисту заборонено в'їзд до України, а фільми за його участю позбавлені ліцензії на право розповсюдження та демонстрації в Україні.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.