Під час пресмарафону у п’ятницю сталася перепалка між журналістом Юрієм Бутусовим і президентом Володимиром Зеленським,

Коли я став президентом, ми з вами зустрічалися у студії “Кварталу 95″ і вас до мене привів товариш Богдан. Він сказав: ось людина, котра працювала на Ігоря Валерійовича Коломойського і Корбана, коли ті захищали Дніпропетровську область. Тоді ми були з вами у нормальному діалозі, як будувати країну, які є питання у Міноборони, але вам не дали ніякої посади, пане Бутусов. На це ви і розізлилися”, – сказав Зеленський

“Пане Бутусов, ви мені кажете про відповідальність за життя, смерті людей. За останній тиждень щоденно 2-3 міжнародні розмови, включаючи керівництво Євросоюзу, Сполучених Штатів, Британії, Франції, Німеччини я проводжу через вас. Розказати чому?

Ви перша людина, яка показала інформацію щодо відповіді нашого українського дрона по незаконним, збройним формуванням на тимчасово окупованому Донбасі. Ви викладаєте таку інформацію, пане Бутусов, так само, як і ви зливали інформацію щодо пана Бурби.

Також Зеленський заявив: “На вашій совісті смерті людей. Після цього скільки було на нас атак і бомб скинутих дронами”. І обвинуватив журналіста, що той опублікував інформацію про “вагнерівців”, яку отримав від колишнього начальника ГУР Василя Бурби.

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.