Військові 80 окремої десантно-штурмової бригади, що дислокується на Львівщині, зруйнували понтонну переправу та завадили росіянам форсувати річку на східному напрямку. Під час військової операції бійці бригади знищили понад 70 одиниць техніки та батальйонно-тактичну групу військ РФ.

Бійці 80 окремої десантно-штурмової бригади нанесли потужні удари по силам РФ, коли російські військові намагались налагодити понтонну переправу та форсувати річку на східному напрямку.

“Під час спроби ворожих сил форсувати річку артилерія 80 окремої десантно-штурмової бригади в черговий раз нанесла потужні удари по ворогу, в результаті яких були знищені понтони та зірвано 9 намагань переправи. Артилеристи-десантники, працюючи в щільній взаємодії з розвідкою, успішно виконали поставлену задачу, в ході якої було знищено щонайменше 73 одиниці техніки, в тому числі: танки Т-72, БМП, БМД, бронетранспортери, вантажні автомобілі та інша спецтехніка”

Незважаючи на втрати, частині військ РФ вдалось прорватися та переправитись на інший берег. Закріпитись на позиціях їм завадили штурмові підрозділи 80 бригади.

“Запеклі важкі бої тривали близько двох діб. Завдяки професіоналізму, злагодженості та навичках особового складу в користуванні ПТРК “Джавелін” та “NLAW” наші бійці добре дали “по зубам” окупантам, які тікаючи вирішили залишити нам зброю та майно. Десантники знищили цілу батальйонно-тактичну групу загарбників! Тепер від російської мотострілецької бригади, що вирішила ступити на нашу землю, залишилась лише згоріла та втоплена техніка й розкидані тіла. Така доля чекає всіх окупантів!”

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.