Давид Арахамія заявив, що бійці підрозділу “Альфа” дають свідчення про передачу грошей до ОРДЛО за вугілля у справі, за якою проходить екс-президент Петро Порошенко.

Голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія розповів про причетність до так званої “вугільної справи”, за якою оголошено підозру колишньому президенту України та чинному нардепові Петру Порошенку, бійців спецпідрозділу “Альфа”. Їх, буцімто, використовували як кур’єрів для поїздок в ОРДЛО і розрахунку готівкою за поставлене з непідконтрольних територій вугілля.

“Багато бійців спецпідрозділу “Альфа”, які займалися перевезенням грошей [за вугілля з ОРДЛО], дають свідчення та кажуть, хто їм давав команди, а потім керівники “Альфи” дають свідчення”, – сказав, зокрема, він.

За його словами, гроші спочатку проходили через українські банки і видавалися бійцям “Альфи” готівкою. Ці кошти вони передавали бойовикам, які були оформлені як працівники шахт.

Під час спілкування із журналістами Арахамія заявив, що колишньому президентові потрібно заборонити заходити до Верховної Ради, якщо інформація про його причетність до схеми купівлі вугілля на окупованих територіях підтвердиться.

от info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.