На кадрах, знятих із дрона, видно, як військовослужбовці виходять із заблокованого заводу невеликими групами.

У Мережі з’явилося відео виходу українських військових із заводу Азовсталь у Маріуполі.

На кадрах, знятих із дрона, видно, як військовослужбовці виходять із заблокованого заводу невеликими групами.

Деяких військових несуть на ношах.

Нагадаємо, територію заводу Азовсталь у Маріуполі у понеділок, 16 травня, залишили близько дюжини автобусів із українськими військовими
.Територію заводу Азовсталь у Маріуполі в понеділок, 16 травня, залишили близько дюжини автобусів з українськими військовими. Про це повідомляє агентство Reuters і публікує відповідні фото.
Зазначається, що кореспондентові видання не вдалося визначити, скільки людей перебували в автобусах.
 
Тим часом пропагандистські росЗМІ заявляють, що з території підприємства вивезли близько 300 бійців, з них 51 – поранений. За даними росіян, поранених військових везуть до лікарні окупованого Новоазовська, де обіцяли надати їм медичну допомогу, решту відвезли у бік непідконтрольної Києву Оленівки.
Як повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр, із території металургійного комбінату Азовсталь у Маріуполі вивезли 264 українських військових.
“З Азовсталі до медичного закладу в Новоазовську (непідконтрольний Україні – ред.) евакуйовано 53 тяжко поранених для надання їм медичної допомоги. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор було доставлено до Оленівки (непідконтрольна Україні – ред). Для подальшого повернення їх додому буде проведено обмін”

от Oksana

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.