В Україні погіршується епідеміологічна ситуацій. Введення локдауна можливо в листопаді. Про це повідомив головний санлікар України і заступник глави МОЗ Ігор Кузин.
Найближчим часом Україна вийде з "зеленої" зони. Ми будемо змушені ввести "жовту", де, наприклад, будуть більш жорсткі обмеження щодо відвідування масових заходів або спортзалів. Якщо ми будемо говорити про "червоному" рівні небезпеки, то він буде не раніше листопада », - повідомив чиновник

Україна найближчими днями повернеться в «жовту» зону карантину. Для цього комісіі ТЕБ та НС зберуться на засідання. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

За його словами, для уникнення жостких локдаунів або «червоних» зон, Україна повертається в режим роботи регулярних засідань комісій ТЕБ та НС (з питань техногенної і екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій).

«В Україні з початком осіннього періоду спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Задля уникнення можливих жорстких локдаунів або «червоних зон» ми повертаємось у режим роботи регулярних засідань Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вже найближчими днями відбудеться відповідне засідання, де розглядатиметься питання про встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки по всій країні», – повідомив Шмигаль.

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.