Український виробник великовантажних автомобілів “АвтоКрАЗ” через збільшення обсягів виробництва почав набирати персонал і готовий платити їм заробітну плату 15-25 тисяч гривень.

“Як усі підприємства галузі, ми стикаємося з проблемою відсутності кваліфікованих кадрів. Через збільшення обсягів виробництва, відповідно до плану на 2022 рік, ми почали набирати спеціалістів різних спеціальностей: це і зварювальники металу, і маляри, і верстатники, і слюсарі”

Підприємство шукає працівників на нові спеціальності, яких на заводі раніше не було – фахівців із 3D-моделювання, програмістів, операторів великих потужних електронних комплексів.

“Наше завдання випускати не просто машини, а авто високої якості, які конкурували б із закордонними аналогами. Якість і люди – це те, що нам потрібно. Люди хочуть конкурентну зарплату і ми йдемо на це. Ми готові платити 15, 20-25 тис. гривень на руки спеціалістам нових спеціальностей, тим, хто прийде до нас працювати”, – наголосив генеральний директор підприємства.

Підприємство готове платити із 1 січня підвищену зарплату всім працівникам.

Вона підвищиться до рівня середньої зарплати у галузі машинобудування, середньої зарплати у місті”, – підсумував він.

“Ми освоюємо нові ринки збуту та нові ніші продукції, раніше нам не властиві: від виробництва геолокаційних причепів для компанії Ferrexpo – до нових видів кранів та пожежної техніки. Крім того, підприємство бере активну участь у тендерах та закупівлях, що проводяться по Україні для комунального, військового секторів та комерційних структур”, – зазначив тоді гендиректор “АвтоКрАЗу” Роман Черняк.

от info

Добавить комментарий