Українське державне підприємство «Прозорро.Продажі» з найпрестижнішою нагородою у сфері відкритого урядування — Open Government Partnership Awards-2021.

Україна здобула першість із-поміж 17 країн від європейського регіону за прозорий продаж державних активів. Ми перемогли в категорії Impact Award як проект, що змінює країну та підвищує якість життя в суспільстві.

Премія Партнерства відкритого уряду надається реформаторам, які просувають прозоре інклюзивне підзвітне управління. Цьому партнерству рівно 10 років, воно об’єднує 78 країн та 76 місцевих органів влади, що представляють понад два мільярди осіб, а також тисячі організацій громадянського суспільства.
Переможців цьогорічної премії оголосили 15 грудня під час Open Government Partnership #OGPSummit у Республіці Корея.

Ось уже два місяці через «Прозорро.Продажі» можна оголосити земельні аукціони з оренди та відчуження землі сільськогосподарського призначення. За цей час органи місцевої влади заробили до бюджетів різних рівнів 105 млн грн.

А головне, що е-аукціони дають можливість не тільки в декілька разів помножити вартість реалізації активів, а й унеможливлюють будь-яке втручання та спроби вплинути на результат.

Вітаю колег зі світовим визнанням!

Чудово, що «Прозорро.Продажі» забезпечують якісний розвиток земельної реформи в Україні!

Роман Лещенко Міністр АПК

от info

Добавить комментарий