Сьогодні, 9 грудня, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідала група слухачів та викладачів оперативного курсу Національного університету оборони Королівства Швеції.

Іноземна делегація на чолі з екс-аташе з питань оборони Королівства Швеції в Україні підполковником Пітером Ліденом ознайомилася зі структурою та основними завданнями провідного вищого військового навчального закладу України, а також їх увазі було презентовано освітню модель університету.

Під час зустрічі заступник начальника Національного університету оборони України з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан підкреслив, що розширення міжнародного співробітництва у сфері підготовки професійних військових є надзвичайно важливим аспектом ефективного протистояння російській агресії, гібридні прояви якої загрожують не лише Україні, а й усьому цивілізованому світу. Він також висловив сподівання на плідну співпрацю між вищими військовими навчальними закладами обох держав.

У рамках робочого візиту представники оперативного курсу Національного університету оборони Королівства Швеції відзначили актуальність та перспективу нових підходів до військової освіти, що розроблюються в НУОУ, та обговорили перспективні напрями співробітництва в контексті підготовки висококваліфікованих фахівців для сектору безпеки і оборони держав.

от info

Добавить комментарий