Кабінет міністрів виділив 175 млн гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації соціального характеру на кордоні з Білоруссю.

Зокрема, Державній прикордонній службі зі спеціального фонду нададуть 66,9 млн гривень, Національній гвардії — 108,1 млн гривень.

За інформацією прикордонників, значно ускладнилася оперативна обстановка на українсько-білоруській ділянці кордону в межах Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей.

«Можливе здійснення протиправних дій громадянами іноземних держав (нелегальними мігрантами), що знаходяться на території Республіки Білорусь, під час спроб перетину державного кордону з реальною загрозою збройних нападів, захоплення та утримання ними установ Державної прикордонної служби України та інших правоохоронних органів», — йдеться у пояснювальній записці до розпорядження КМУ.

Для безпосереднього виконання завдань, пов’язаних з посиленням найбільш вразливих ділянок кордону України з Білоруссю з передислокацією з інших регіонів у першій хвилі залучено близько 3098 військовослужбовців ДПСУ та 859 військовослужбовців Національної гвардії. Крім того, залучено близько 390 одиниць техніки у тому числі авіаційної.

У другій та третій хвилях до виконання завдань за призначенням планується залучити з боку Держприкордонслужби 1555 військовослужбовців, 193 одиниці військової техніки, а  з боку НГУ — 6993 військових, більше 100 одиниць військової техніки.

от Oksana

Добавить комментарий