Контррозвідка СБУ запобігла можливій передачі таємних оборонних відомостей представникам спецслужб РФ. СБУ викрила одного з командирів військової частини Західного регіону, який приховано збирав секретні дані щодо арсеналів ракетного озброєння на території України.

Під час обшуків за місцем проживання військового правоохоронці вилучили в нього ноутбук та флешносій, на яких він незаконно накопичував матеріали держтаємниці.

«Серед виявлених відомостей — закрита інформація щодо більше десятка баз зберігання ракет і боєприпасів Збройних Сил України, секретні дані про схеми дислокації та організаційно-штатні структури арсеналів озброєння, а також щодо укомплектованості відповідних підрозділів особовим складом і технікою», — сказано у повідомленні.

СБУ перевіряє причетність військового до розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки нашої країни.

Відкрито кримінальну справу за ч. 1 ст. 422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості) Кримінального кодексу. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

от Oksana

Добавить комментарий