У Вашингтоні 10 листопада відбудеться засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Він повідомив, що 10 листопада з державним секретарем Ентоні Блінкеном проведе у Вашингтоні засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США, на якому вони підпишуть нову хартію стратегічного партнерства.

За словами Кулеби, комісія відновить роботу після кількох років перерви та стане драйвером розвитку партнерства України та США. Нова хартія стратегічного партнерства відповідає спільним викликам, які нині стоять перед Україною та США, зміцнює трансатлантичну єдність, зазначив міністр.

«Готовність Вашингтона до якісно нового етапу стратегічного партнерства свідчить, що Україна користується довірою та є одним з ключових союзників США у регіоні», — пояснив міністр.

Під час засідання обговорять питання оборони України та протидії російській агресії, економіки, енергетики, інвестицій, кібербезпеки, боротьби зі змінами клімату, підтримки внутрішніх трансформацій в Україні.

«2021 рік став новою точкою відліку для відносин України та США. Ми залишили позаду період турбулентності та ведемо планову, системну роботу над зміцненням стратегічного партнерства», — додав Кулеба.

от Oksana

Добавить комментарий