Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія перетворює Крим у ядерний відстійник.

Він підкреслив, що екологічна ситуація у цілому регіоні буде під загрозою.

«Тактична ядерна зброя в Криму, а тепер ще й намір розмістити на окупованому українському півострові установки зі збагачення урану, виробництво матеріалів подвійного призначення і застосування технологій, пов’язаних з ядерною зброєю, — все це може перетворити Крим у ядерний відстійник», — відзначив Буданов.

За словами начальника ГУР, постійні погрози застосування такої зброї у конвенціональних цілях покликані створити атмосферу «ядерного психозу» як у самій Росії, так і в сусідів. Він вважає, що у російських тактиків і стратегів є тверде переконання, що якщо Росія погрожуватиме використанням ядерної зброї, то ворог буде змушений піти на поступки.

«У кращих традиціях холодної війни режим Путіна досягає психологічного ефекту так званого балансування низки країн «на межі війни». Ядерні маневри Росії в Арктиці, ядерні погрози країнам Східної Європи, а також програма ядерного розгортання в Криму, що створює проблеми всьому Чорноморському регіону, — це єдиний фронт нестабільності та непевності», — зазначив Буданов

от Oksana

Добавить комментарий