CNN з посиланням на аналітиків кібербезпеки пише, що російські хакери, які стоять за минулорічною хакерською атакою федеральних агентств США, останніми місяцями намагалися проникнути в американські та європейські урядові мережі.

За словами старшого віце-президента і технічного директора компанії з кібербезпеки Mandiant Чарльза Кармакала, російська група порушила діяльність кількох технологічних фірм.

«Група скомпрометувала декілька урядових структур, організацій, які зосереджуються на політичних та зовнішньополітичних питаннях, і постачальників технологій, які забезпечують прямий або непрямий доступ до кінцевих цільових організацій у Північній Америці та Європі», — уточнив Кармакал.

Залишається незрозумілим, до яких даних хакери отримали доступ. Офіційний представник США сказав, що федеральні органи відстежують останні дії російських хакерів.

«Це питання піднімалося на останніх засіданнях Ради національної безпеки», — зауважив чиновник, який коментував ситуацію на умовах анонімності.

Російська група відома атакою на програмне забезпечення, розроблене ІТ-компанією SolarWinds, що порушило роботу щонайменше дев’яти американських агентств у грудні 2020 року.

от Oksana

Добавить комментарий