Проте пропагандисти Кремля дали їм високі оцінки. Замість того, щоб визнати помилки і провести роботу щодо усунення недоліків, лукашісти зі своїми кремлівськими дружками почали кампанію по дискредитації почалися в Україні навчань «Rapid Trident 2021». Часи йдуть, а тактика все ж та.
Після затвердження дорожніх карт майбутньої інтеграції Росії та Білорусі, Лука став для Путіна повністю «ручним». Тепер, АГЛ втратив можливість просити фінансової допомоги у Заходу і у Росії одночасно. Тому сінепалому нічого не залишається, як брати активну участь в пропаганді Кремля, яка робить з нього людину, не віддає собі звіт в тому, що відбувається.
Цитуємо: "Найсумніше - це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони творять. Мало того, що туди побігли наші селяни, - там створюються навчально-тренувальні табори в усе більшій кількості, де навчають цілеспрямовано - і не тільки втікачів - роботі по Білорусі, як кажуть спецслужби. Особливу увагу українській ділянці (межі) - що ми там будемо робити. Ви бачите, вони туди, на Україну, тягнуть натовські війська. Під виглядом навчальних центрів вони створюють фактично бази. Бази, Сполучені Штати створюють на Україні. Ясно, що нам треба на це реагувати ", - поскаржився Лука.
Однак інформація про створення баз США в Україні фігурує тільки в хворих головах Луки і Путіна, що вельми сумно. Це, крім усього, підтверджує і факт, що сінепалий готовий нести будь-яку нісенітницю, який Вова йому Надикто, щоб ще трошки посидіти біля годівниці. Іншого шляху у нього немає, країна розвалюється, підприємства бідніють також, як і народ.

от Oksana

Добавить комментарий