Група Європейської народної партії у Європарламенті закликала ЄС не визнавати парламентські вибори в Росії, зазначивши, що російська влада влаштовує голосування з порушеннями — на відміну від української, яка «не боїться проводити прозорі і справедливі вибори».

«Те, що відбувалося в Росії 17-19 вересня, не було виборами. У росіян відібрали можливість висловлювати свою думку і вільно вибирати долю своєї країни. Група ЄНП закликає ЄС і його держави-члени не визнавати це голосування», — вказано у заяві.

Євродепутати зазначають, що недопуск до виборів опозиційних кандидатів, переслідування вільних ЗМІ, заборона на використання «розумного голосування», введення триденного голосування, недопуск міжнародних спостерігачів від ОБСЄ/БДІПЛ для спостереження за виборами показують, “наскільки Кремль боїться російського народу”.

“Вибори пройшли в атмосфері залякування і придушення усіх критичних голосів. І результат виборів, який є наслідком безпрецедентного втручання, виявляється істотно гіршим, ніж в 2016 році. Це серйозно послаблює легітимність правління Владіміра Путіна»

от Oksana

Добавить комментарий