Офісом Генерального прокурора до Шевченківського районного суду м. Чернівці скеровано обвинувальний акт стосовно 11 осіб за фактами ухилення від сплати податків, використання підроблених документів, службового підроблення, а також подання для проведення державної реєстрації документів, які містять завідомо неправдиві відомості.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені ухилилися від сплати загальнообов’язкових податків та зборів до бюджету в особливо великих розмірах під час експорту волоських горіхів до країн Європейського Союзу та Близького Сходу.

До складу організованої злочинної групи увійшли фізичні та юридичні особи, які купували волоські горіхи у населення за необліковану готівку і організували їх експорт через ряд підконтрольних спеціально створених підприємств.

Ухилення від сплати податків у Чернівцях
Ухилення від сплати податків у Чернівцях
Ухилення від сплати податків у Чернівцях

Низку підконтрольних спеціально створених фірм використовували й для експорту товару до країн Європейського Союзу та Близького Сходу.

Реальні обсяги доходів фігуранти справи приховували та не відображали у бухгалтерському й податковому обліку.

Як повідомляють в Офісі генпрокурора, злочинна діяльність тривала під прикриттям співробітників Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області.

от Oksana

Добавить комментарий