Міністерство оборони заборгувало військовослужбовцям виплати грошового забезпечення та інших видів грошової допомоги на сумму 1 млрд 465,8 млн гривень.

До Уповноваженого Верховної Ради з прав людини надходять численні звернення військових ЗСУ та членів їхніх родин щодо заборгованості.

Так, 1 млрд 271 млн гривень — це заборгованість з виплат грошової допомоги на оздоровлення.

Крім того, припинене фінансування «бойових виплат» військовослужбовцям, які виконують завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Омбудсмен Людмила Денісова надіслала запит до першого віце-прем’єра-міністра економіки Олексія Любченка, який є головою Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із зарплати. Вона просить вивчити ситуацію, яка склалася у МОУ, та знайти шляхи розв’язання проблеми.

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні звернення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх родин щодо порушення конституційних прав, у зв’язку із заборгованістю виплат грошового забезпечення та інших видів грошової допомоги.

На поточний момент заборгованість Міністерства оборони України з обов’язкових виплат військовослужбовцям становить 1 млрд 465,8 млн гривень. Зокрема, 1 млрд 271 млн гривень – це заборгованість з виплат грошової допомоги на оздоровлення. Також припинене фінансування «бойових виплат» військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Ситуація з додержанням прав військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей перебуває на особистому контролі Уповноваженого.

от Oksana

Добавить комментарий