Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський буде вимагати підвищення заробітної плати поліцейським.

На його думку, зарплата правоохоронців пов’язана із питанням безпеки та довіри громадян до силовиків. А низький розмір винагороди, за словами глави МВС, змушує поліцейських змінювати роботу.

Міністр підкреслив, що загалом у Нацполіції зарплати коригуються у межах 12-16 тисяч гривень з надбавками та виплатами за вислугу років.

Він анонсував, що до проекту держбюджету подадуть пропозиції для вирівнювання регіонального балансу зарплати, аби залишити кадри на місцях.

Слід зазначити, що за часів міністра Арсена Авакова МВС стабільно отримувало кошти із так званого «ковідного» фонду. У червні Кабмін виділив 800 млн грн із фонду боротьби з COVID на доплати працівникам структур Міністерства внутрішніх справ.

Своєю чергою голова Національної поліції України Ігор Клименко розповів, що мінімальне грошове утримання у Національній поліції – 12 тисяч гривень, а середня заробітна плата – 13 тисяч гривень. Поліцейським офіцерам громади наразі виплачують до 14 тисяч гривень. 

«Елементарний набір соціальних потреб, який зараз є у поліцейського, на нашу думку, не дотримується. Також проблемним залишається питання якості підбору персоналу на посади в Національній поліції. Ми стикаємося з проблемою – чи піде висококваліфікований спеціаліст, юрист, на службу в поліцію за таку зарплату? Це питання конкуренції», — зазначив очільник Нацполіції. 

от Oksana

Добавить комментарий