Глава Держагентства лісових ресурсів Юрій Болоховець заявив , що Верховна Рада ще до кінця року може скасувати мораторій на експорт лісу.

«Я прогнозую, що до кінця року закон про ринок деревини буде прийнятий. Я не бачу великих загроз ані з точки зору збереження лісового фонду, ані з точки зору захисту і підтримки українського бізнесу», — підкреслив очільник відомства.

Болоховець звернув увагу, що в Україні вже фактично працюють за європейськими цінами, тому ажіотажний попит з боку експортерів не очікується.

Глава Держлісагентства уточнив, що раніше український ринок лісу представляв інтерес для іноземців через дешеву нелегально заготовлену деревину, але такої ситуації станом на зараз немає.

Слід зазначити, що у 2020 році Європейський союз переміг в арбітражі з Україною про заборону експорту лісу-кругляка. Тому наша держава повинна скасувати введений в 2015 році мораторій.

За словами чиновника, Україна вже працює за європейськими цінами, тому серйозного ажіотажу з боку експортерів навряд чи варто очікувати.

от Oksana

Добавить комментарий