Федеральне агентство з мереж (Bundesnetzagentur) Німеччини повідомило, що отримало усі необхідні документи для початку процесу сертифікації газопроводу «Північний потік-2». Як вказується на сайті відомства в понеділок, 13 вересня, цей процес має бути завершено протягом чотирьох місяців, починаючи з 8 вересня.

Німецьке агентство з мереж зокрема має переконатися, що газопровід не порушує Газову директиву ЄС. Після завершення сертифікації газопроводу агентство спрямує проєкт рішення щодо сертифікації до Європейської Комісії (ЄК), яка, своєю чергою, має надати вердикт щодо введення в експлуатацію «Північного потоку-2» протягом двох місяців після отримання документів. За деяких умов період розгляду в ЄК може бути продовжено ще на два додаткових місяці. Після цього Bundesnetzagentur повинна буде врахувати позицію ЄК щодо газогону

Процес сертифікації має бути завершено протягом чотирьох місяців, починаючи з 8 вересня. Після завершення сертифікації газопроводу агентство спрямує проект рішення щодо сертифікації до Європейської комісії, яка, своєю чергою, має надати вердикт щодо введення в експлуатацію «Північного потоку-2» протягом двох місяців після отримання документів.

Якщо на час введення в експлуатацію газопроводу сертифіката не буде, це може спричинити штрафи.

от Oksana

Добавить комментарий