КИЇВ. 13 вересня. УНН. Учасники міжнародної конференції щодо Афганістану, пообіцяли виділити понад 1,1 млрд доларів на гуманітарну допомогу населенню країни. Про це повідомив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш,

У Женеві 13 вересня під егідою ООН пройшла конференція країн-донорів по Афганістану, на якій планувалося зібрати 606 млн доларів допомоги, необхідних для підтримки гуманітарних програм. У підсумку — обсяг обіцяної допомоги від країн-учасниць конференції перевищив 1 мільярд доларів.

Генсек ООН Антоніу Гутерріш заявив, що міжнародна спільнота не повинна допустити повного економічного колапсу Афганістану. А сама конференція «повністю виправдала очікування щодо солідарності з народом Афганістану

Афганістан, одна з найбідніших країн світу, виявився кинутим під час кризи через різке припинення надходження мільярдів доларів іноземної допомоги після краху підтримуваного Заходом уряду і перемоги Талібану в минулому місяці.

Афганістан знаходиться на межі гуманітарної катастрофи, незважаючи на те, що ООН і її партнери продовжують робити все можливе, щоб її уникнути.

от Oksana

Добавить комментарий