Депутат держдуми заявив, що на Донбасі йде експеримент по возз'єднанню території з РФ".
Дмитро Саблін заявив, що до наступних виборів на території Луганська та Донецька створять мажоритарні округи.

Говорив він про це не в Росії, а в Донецьку на зльоті прихильників "Єдиної Росії".
«Я сподіваюся, що на наступних виборах до Держдуми саме тут вже будуть зроблені одномандатні мажоритарні округи. Вони зараз не можуть бути зроблені, тому що не вистачає поки жителів, які мають паспорти [РФ], для окремого округу. Але я не сумніваюся, що в Донецьку і Луганську вони будуть, в Донецьку може бути два або три округи », - стверджує Саблін.

За його словами, йде подальша інтеграція окремих районів Донбасу з РФ, і станеться «то, чого ми всі чекаємо, і то, в чому ми не сумніваємося, ми відкрито про це говоримо».

«З питанням інтеграції, по суті, йде такий експеримент возз'єднання територій з Росією», - заявив Саблін.
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що жителі окупованих територій Криму і Донбасу, які отримали російські паспорти, залишаються громадянами України. Найчастіше їх примушують отримувати документи РФ і змушують голосувати на російських виборах.

Верховна Рада України прийняла постанову, якою визнала незаконним залучення жителів окупованій частині Донбасу і Криму до голосування на виборах до Держдуми Росії. Також парламентарії звернулися до міжнародного співтовариства із закликом визнати ці вибори нелегітимними і накласти санкції на РФ.

от Oksana

Добавить комментарий