Прикрі непоодинокі випадки розповсюдження в Італайських підручниках спотвореної інформації про Україну, її історію та актуальну соціально- політичну ситуаййію не залишаютьсяжодним чином поза увагою Посольства України в Італії. 
Ми завжди блискавично реагуємо на подібні маніпуляції  в інформаційному просторі та щиро дякуємо небайдужим громадянам, якіприветають нашу увагу до зазаначених випадків.

Цього разу в Італійському підручнику з географії<<Namaskar Benvenuti nel mondo della geografia>>> авторства 
Альберто Фре для учнів середньої школи уважними читачами було виявлено спотворену інформайію щодо України та замовчування фактів російської агресії проти нашої держави.

Усвоему офіційному зверненні до Міністерства освіти Італії, Асоціації Італійських видаців та беспосередньо видавництва вищезгаданого підручника Посольство переконливо закликає виправити зазначену статтю усвою чергу пропонуючи, відкритість до співпраці у контексті надання авторам навчальних посібників правдивої інформації щодо подій в Україні.

Тож звертаємось до усіх небайдужих співвітчизників повідомдяти Посольству у разі виявлення фактів фальсифікайії української історії та викревленої інформації щодо політичної ситуції в Україні зазначивши в темі<< фейкова інформація>> та прікрипивши необхідні додатки.

Впевненні що об*єднавши зусилля ми не тільки зупинемо дизінформацційні атаки та виправимо штучно нав*язані стериотипи
щодо нашої держави а й забезпечимо всебічне надання учням італійських шкіл неупередженої інформації про Україну.

от admin

Добавить комментарий