Порошенко сьогодні або не виспався, або ще не відійшов після літньої відпустки і раз п'ять поспіль осоромився під час промови в Раді.

Він навіть примудрився переплутати білоруську опозиціонерку Марію Колесникову, яку засудили до 11 років ув'язнення, з російською актрисою і депутатом IV скликання Держдуми Марією Кожевнікова.
Порошенко пряма мова: "Висловлюю слова солідарності з кримськими і білоруськими в’язнями. В Криму це ті, хто повернулися з Кримської платформи і були кинуті за ґрати на десять років. Це ознака політичного переслідування з боку Росії. Марія Колеснікова, яка вчора разом з іншими опозиціонерами була засуджена на 12 років. Білорусь, ми з вами!

Єдине, що я прошу пана Зеленського не висловлювати підтримку Колесніковій. Тому що політична поведінка Зеленського з переслідуваннями опозиції, з усіма своїми "вагнерами", чаусами, трухіними, зеленкою, несамостійними правоохоронними органами, які переслідують опозицію, з генералами, які знаходяться за ґратами чітко підтверджує – пан Зеленський рухається протореною дорогою Лукашенка. Буде шкода, якщо він так само і закінчить"от admin

Один комментарий к “Порошенко осоромився під час промови в Раді.”

Добавить комментарий