Кива депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива у січні 2021 року склав іспит на право займатися адвокатською діяльністю. Кива відповів, що у майбутньому планує працювати не лише адвокатом, а й проповідником та дитячим психологом.

«Існує офіційний реєстр. Зайдіть і отримайте офіційну інформацію», — сказав Кива Суспільному у відповідь на запитання, чи дійсно він склав іспит на право займатися адвокатською діяльністю.

У відповідь на запитання, чи планує він проходити піврічне стажування адвокатом, яке передбачено для тих, хто склав іспит, Кива відповів, що «усі його дії вибудувані у рамках закону». Також ми запитали у депутата, чи планує він працювати адвокатом у майбутньому.

«Звичайно. І не лише адвокатом, а ще й проповідником та дитячим психологом», — відповів Кива.

Суспільне також зателефонувало до голови Ради адвокатури Закарпатської області Олексія Фазекоша. Він повідомив, що кваліфікаційний іспит складається з двох етапів, зокрема передбачає стажування, а потім одержання адвокатського свідоцтва через пів року.

«Іспит він пройшов. А от стажування Ілля Кива не пройшов, тому свідоцтво не отримував. Деталей я не знаю, тому що це належать до компетенції кваліфіційкайно-дисциплінарної комісії. Оцінювали його компетентність, як і на кожному іспиті. Якщо він здав — значить належним чином він знав. Звичайно, ми керуємося законом, а не політичною приналежністю до партії, ми дивимося, чи дійсні документи, у нього кандидатське свідоцтво дійсне», — сказав Фазекоша.

Кореспонденти Суспільного телефонували голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Петру Немешу. Він відмовився коментувати ситуацію і сказав, що не бажає спілкуватися.

7 вересня журналісти заявили, що Кива в січні 2021 року у Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Кива склав іспит на право займатися адвокатською діяльністю. Суспільне також знайшло записи про це у Національному реєстрі адвокатів.

от admin

Добавить комментарий