В Умані встановили найбільший туристичний збір в Україні

Влада Умані встановила в місті туристичний збір у розмірі 300 грн з людини на добу.

Це зробили перед візитом паломників-хасидів, які приїхали сюди на святкування іудейського нового року Рош га-Шана
Збір вимагають від усіх гостей міста. Платити повинні як жителі готелів і хостелів, так і паломники, які орендували приватне житло. Плату потрібно внести за стільки днів, скільки людина планує перебувати в Умані.
За словами місцевих жителів і журналістів, які приїхали в Умань, до городян-орендодавцям вже почали навідуватися поліцейські. Власників апартаментів змушували заплатити за кожного хасида, якого вони розмістили. Самі паломники платити туристичний збір відмовилися.
У понеділок, 6 вересня, в Умані почалося святкування іудейського Нового року - Рош Ха-Шана. На в'їзді в місто встановили блокпости. Там всі туристи повинні пред'являти документи, що офіційно дозволяють залишатися в місті. Також поліція перекрила вулицю Пушкіна, де розташований "хасидський квартал"
Умань Черкаської області - під пильним наглядом правоохоронців. Більше 50 поліцейських з Черкас, Києва, Дніпра, Житомира, Вінниці та Одеси будуть забезпечувати безпеку міста під час святкування іудейського Нового року - Рош ха-Шана.
До правоохоронців приєдналися і представники громадського формування Умані "Штурм". У посиленому режимі всі служби працюватимуть два тижні. Цього року святкування Рош ха-Шана пройде з 6 по 8 вересня. В Умані очікують близько 50 тис. Хасидів-паломників.
Заведение в Умани отказалось обслуживать хасидов: полиция открыла дело |  Украинская правда

от admin

Добавить комментарий