Росія почала часткове виведення військ з території тимчасово окупованого Криму. У той же час, відведення російського війська від східного кордону України в Воронезької області так і не спостерігається.
"Після анонсованого заяви міністра оборони РФ Шойгу про те, що з 23 квітня вони почнуть відведення військ, дійсно, наша розвідка спостерігає, що процес цей частково розпочато ... На даний момент ми бачимо цей процес на території тимчасово окупованого Криму", - повідомив він. Зокрема, залишається скупчення сил і техніки противника у військових таборах біля Воронежа і міста Богучар в Воронезької області. Останній в декількох десятках кілометрів від кордону з Україною
"Після анонсованого заяви міністра оборони РФ Шойгу про те, що з 23 квітня вони почнуть відведення військ, дійсно, наша розвідка спостерігає, що процес цей частково розпочато ... На даний момент ми бачимо цей процес на території тимчасово окупованого Криму", - повідомив він.
Після анонсованої заяви міністра оборони РФ Шойгу про те, що з 23 квітня вони почнуть відведення військ, дійсно, наша розвідка спостерігає, що процес цей частково розпочато. Нині ми бачимо цей процес на території тимчасово окупованого Криму», - каже Дейнеко.

Водночас розгорнутими залишаються нові польові табори російської армії біля Воронежа і міста Богучар Воронезької області. За даними розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT), один табір розташовується приблизно за 170 км від кордону (техніка може здолати відстань за добу маршкидка), другий - за 250 км.
Стосовно тих польових таборів у Воронезькій області, то ми жодного руху там поки не бачимо», - додав голова ДПСУ.
Дейнеко уточнив, що прикордонники продовжать стежити за цими процесами. На його думку, говорити про те, що Росія відведе свої війська від кордонів України поки що рано.
от admin

Добавить комментарий