Президент України Володимир Зеленський переконаний, що зустріч із главою Кремля Володимиром Путіним обов’язково відбудеться. Він хоче провести її у Ватикані За словами Зеленського, Ватикан — «ідеальне місце для діалогу про мир»

Київ та Москва активно домовляються про особисту зустріч Володимира Зеленського з Володимиром Путіним — це підтверджують обидві сторони.

У Кремлі кличуть українського президента до себе й готові говорити лише про «двосторонні відносини», до яких, за переконанням російської влади, питання війни на Донбасі не входить.

Політологи категорично не радять українському президенту їхати до Москви, адже це виглядатиме поїздкою «васала до царя».

Чи справді переговори між Путіним і Зеленським можуть пройти у російській столиці?

Зеленський наголосив, що вікритими залишаються питання про порядок денний переговорів, про кроки досягення миру і погодження цих кроків.

«І відповіді на них отримаємо, на мою думку, відразу після того, як почнуться прямі консультації між Офісом президента України та Адміністрацією президента Росії. Зі свого боку я всі відповідні розпорядження щодо організації консультацій керівникові Офісу Андрію Єрмаку вже віддав», — додав він.

За його словам, «справжнього прямого спілкування між Україною та Росією давно не було», що, на його думку, «не сприяє конструктивним перемовинам».

от admin

Добавить комментарий